Blog

Blog

Reklam Nedir?

Reklam Nedir?

Reklam; televizyon, gazete, radyo, billboard, dergi, sinema, internet gibi mecralar aracılığıyla çeşitli mal, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ve tüketicilere belirli..
Reklam Hizmetleri

Reklam Hizmetleri

Firmaların geniş kitlelere tanıtılması için reklam, gerekli bir aşamadır. Reklam aşamasında ise tanıtım en etkili biçimde yapılmalı ve istenilen kitleye ulaşılabilmesi..
Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer kesim; çelik, demir, alüminyum vb. metal malzemeleri kesmek için tercih edilen ve genellikle endüstriyel üretim için kullanılan bir teknolojidir. Lazer..
Başaran Matbaa Ürünleri Tanıtımları

Başaran Matbaa Ürünleri Tanıtımları

Batman’da lazer kesim denince akla ilk gelen firma olan Başaran Matbaa ve Tabelada lazer kesim ile her sektöre ve firmaya uygun hemen hemen her şekilde kesim yapıyoruz. Kurumsal..
Led Tabela

Led Tabela

Günümüzde iş yerlerinin vazgeçilmez unsurlarından biri de tabelalar olmuştur. Tabela; iş yerini görünür kılmanın, yerini göstermenin yanında..
Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Tek tip bir aydınlatma sisteminin olmadığı ışıklı tabela yapımlarında farklı aydınlatma(ışık) sistemleri kullanılarak yapılan tabela türüdür. Özellikle..
Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela; cadde, çevre yolu ve şehirlerarası yolların üzerinde veya yol kenarlarında yüksek bir şekilde yapılan reklam çeşididir. Totem Tabelalar özellikle..
Promosyon Ürünleri

Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri; bir logo veya sloganla markalanmış ve bir markayı, kurumsal kimliği veya etkinliği tanıtmak için ücretsiz olarak dağıtılan veya satışta..
Davetiye

Davetiye

Toplantı, düğün, nişan, sünnet, seminer, açılış gibi etkinliklere katılması istenilen kişilere duyurma ve çağrı amaçlı yazılan kısa mektuplara..
Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme Levhaları

İç veya dış mekanlarda gidilecek yeri gösteren yazılara yönlendirme levhası denir.  Okul, hastane, valilik, kurs merkezleri gibi her türlü resmi ve özel..
Okul Kapıları Giydirme

Okul Kapıları Giydirme

Başaran Matbaa ve Tabela olarak yaptığımız çalışmalardan biri de Kapılara yönelik yaptığımız kapı giydirmeleridir. kapi giydirme Geleneksel ve modern motiflerle..
Araç Giydirme

Araç Giydirme

Açık hava reklamcılığının son yıllarda revaç bulan çeşitlerinden biri de araç giydirmeleridir. Başaran Matbaa ve Tabela olarak firmanızın ismini, logosunu,..
Matbu Evrak

Matbu Evrak

Basılı her türlü evrak bu kategoriye girmektedir. Bu yüzden bu alandaki hizmet kalemleri bir hayli fazladır. 20 yıllık tecrübemizle Batman’da matbu evrak..
Batman Matbaa Hizmetleri

Batman Matbaa Hizmetleri

Matbaa ve hizmetleri her geçen gün gelişmekte ve yeni baskı işlemleri geliştirilmektedir. Piyasada en kaliteli hizmeti sunan Batman matbaa firmamız ile biz, piyasada her daim..
Batman Tabela Hizmetleri

Batman Tabela Hizmetleri

Firmaların tanıtım amaçlı kullandığı tabelalarını tasarımı ve yapımı ve montajı işinde ehli çalışanlar ile yapılmalıdır.  Batman tabela firmamız yıllara..
Komisyon Hizmetlerimiz

Komisyon Hizmetlerimiz

Reklam ve tanıtım bir firma için önemlidir ve bu işte deneyimli çalışanlara sahip bir firmadan hizmet alınmalıdır. Batman reklam firmamız ile biz, bu hizmeti ehli..
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00