İdare Kapı Giydirme Tasarımları - Kapı Giydirme

İdare Kapıları Giydirme, İdare Kapı Giydirme Modelleri

İdare kapı giydirme modelleri firmamızın internet adresinde farklı tasarımlar ile yer almaktadır. Firmamızın internet sitesinden istediğiniz kapı giydirme modelini oluşturabilirsiniz. Firmamız standart ölçülerde 100 x 200 santimetre olarak kapı giydirme ürünleri tasarlanmaktadır. Ancak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel ölçülerde ve tasarımlarda da kapı giydirme ürünleri hazırlayarak tarafınıza gönderiyoruz. 
 
Standart ölçülerin dışında olan kapı ölçülerini için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir. Firmamızın internet sitesinden kapı ölçüsünü giriniz bölümünden kapınızın ölçüsünü girerek istediğiniz kapı tasarlayabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz ölçüde ve modelde giydirme firmamız tarafından en kısa süre içerisinde hazırlanır. Üretimi yapılan giydirme ürünü kargo ile tarafınıza en geç 3 iş günü içerisinde ulaştırılır.
 

Kapı Giydirme Ürünlerinde Hangi Malzemeler Kullanılır? 

İdare kapıl giydirme ürünleri plastik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz kapı giydirmeleri arka tarafları kendiliğinden yapışkanlıdır. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz kapı giydirme ürünlerimizin hiçbirinde Çin malı boya ve malzeme kullanılmaz. Kapı giydirme ürünlerimizin hepsi kalite sertifikasına sahip olup TSE belgesi olan ürünlerdir. 
 
Tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiş olan kapı giydirme ürünleri işyerlerinde okullarda ve hastanelerde güvenle kullanılabilir. Folyo üzerine dijital baskı uygulanarak tasarlanmış olan kapı giydirme ürünlerimiz laminasyonlu ve laminasyonsuz  olarak satışa sunulmuştur. Firmamıza ait olan internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ölçülerde kaliteli ve uzun ömürlü kapı giydirme ürünlerini güvenle sipariş etmeniz mümkün. 
 

İdare Kapıları Kapı Giydirme Modelleri Ve Fiyatları

İdare kapı giydirme modellerinde fiyatlar ürünün model özelliğine ve ebatlarına göre farklılık gösterebilir. Standart ölçülerdeki kapı giydirme modellerimiz tek fiyat üzerinden müşterilerimize satışa sunulmuştur. Müşterilerimizin talep etmiş olduğu ölçülere göre kapı giydirme ürünlerimizde fiyatlar farklılık gösterir. 
 
Firmamız olarak sizlere en kaliteli sağlam ve uzun ömürlü kapı giydirme modellerini uygun fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz kapı giydirme ürünlerimizin temizliği de son derece kolaydır. Bu ürünleri hafif nemli bir bezle silmek yeterli olacaktır. İnternet sitemizden kapı giydirme modellerimizin kataloğunu inceleyebilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 
 

Kapı Giydirme Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Kapı yüzeyinin folyo malzemeden üretilmiş olan arkası yapışkanlı bir ürünle kaplanması işlemine kapı giydirme adı verilir. Kapı giydirme ürünlerinin üzerine istenilen model renk ve tasarımda dijital baskı uygulanır. Kapı giydirmeler hastanelerde okullarda dershanelerde sınıflarda çok sık tercih edilen ürünler arasında yerini almıştır. 
 
Son yıllarda iş yerlerinde ve evlerde de oldukça ilgi gören kapı giydirmeler ile kapı yüzeyleri kolay bir şekilde kaplanabilir. Firmamıza ait olan internet sitemizde hayalinizdeki kapı giydirme modelinin tasarlayarak ölçüleri bize bildirmeniz yeterlidir. Ekiplerimiz talep etmiş olduğunuz ölçülerde ve modelde kapı giydirme ürününü en kısa süre içerisinde hazırlayarak tarafınıza kargolar. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde size ulaşmış olur. 
 
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00