Kapı Giydirme

Kapı Giydirme

Kapı Giydirme Modelleri, Kapı Giydirme Tasarımları ve Okul Kapı Giydirme

Öğrencilerin eğitim gördüğü okullarımızda kapıları için kapı giydirme uygulaması yapılmaktadır.. Bu konu hakkında merak ettiğiniz herşeyi makalemizin devamında bulabilirsiniz. Standart olarak üretilen kapı giydirme ürünleri bulunduğu gibi özel ölçü alınarak üretilen kapı giydirme ürünleri de bulunmaktadır.

Kapı Giydirme Neden Yapılır?

Okul kapılarında tercih edilen ve şık bir görünüm sağlamasının yanı sıra eğitici özelliği de bulunan kapı giydirme şalları, belirtmiş olduğunuz ölçülere göre yeniden tasarlanabilir özelliktedir. Bu ürünler sayesinde okul kapılarını yüzeyi kapları ve istenilen tasarım ile renkli hale getirilir.

Kapı Giydirme Hangi Malzemeden Yapılır?

Kapı giydirme yaptırılırken folyo malzeme kullanmaktadır. Bu ürün kendinden yapışkanlı bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca ürün kullanılırken tercih edilen boyalar okul başta olmak üzere ev ve sağlık tesisi gibi yerlerde kullanılabilir. Çevreye ve sağlığa hiçbir zararı yoktur. Ev-okul-iş yeri kapı giydirme ürünleri folyo üzerine yapılan kaliteli kişisel baskı ile üretilmektedir. Ayrıca laminasyonlu ve laminasyonsuz olarak iki farklı şekilde satın alınabilir. Daha uzun ömürlü olması sebebiyle laminasyonlu folyo ürünleri daha çok tercih edilmektedir. İnce şeffaf PVC malzeme ile kaplanarak uzun kullanım ömrüne sahip olması sağlanır.

Laminasyon Nedir? Kapı Giydirme Ürünlerine Laminasyon Gerekli Midir?

Laminasyonlu kapı giydirme sırasında folyo baskı üzerine şeffaf olan jelatin eklenmektedir. Bunun amacı kapı giydirme dijital baskı ürünlerinin üzerine eklendikten sonra görsel kaybının önlenmesini sağlamasıdır. Böylece kapı giydirme üzerindeki seçilen resimleri silinmesi engellenmiş olur. Kapı giydirme üzerinde kullanılan bu koruma jelatini sayesinde kapı giydirme folyosu daha uzun ömürlü ve daha dayanıklı bir ürün olur. Aynı zamanda bu ürün kapıya uygulanırken kapı üzerine daha kolay bir şekilde yapıştırılmasını sağlamaktadır.

Kapı Giydirme Nasıl Uygulanır?

Kapı giydirme işlemlerinin uygulanacağı alan yani kapı zemini düz ve pürüzsüz olmalıdır. Ayrıca kapı giydirme işlemi uygulanırken ilk olarak kuru bir bez vasıtasıyla kapının tozu alınmalıdır. Satın aldığınız ürünü daha uzun ömürlü kullanabilmek için temizlik yaparken yalnızca camsil ya da su kullanmanız tavsiye edilmektedir. Daha sonra kurutma işlemi yapılırken temiz bir bez kullanılarak kurutma işlemi yapılmalıdır. Kısa sürede solma ihtimaline karşı ürün garantilidir. Ürünün garanti kapsamında kalması için kullanıcıların kimyasal temizlik malzemeleri ile temizlik yapmaması ve kapı giydirme için kullanılan ürün üzerinde kesici ya da delici aletle müdahalede bulunmaması gerekmektedir.

Kapı Giydirme Neden Tercih Edilir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Bilim insanı kapı giydirme genellikle okullarda tercih edilen bir süsleme ve tasarım olsa bile bunu istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kullanımı sadece okullarla sınırlı değildir. Kapınızın görüntüsünden sıkıldığınızda veya daha canlı gözükmesini istediğinizde hayvanlar alemi kapı giydirme ürünlerini tercih edebilirsiniz. Birçok farklı kategoride kapı giydirme ürünleri karşınıza çıkacaktır. Böylece bu uygulamayı tercih ederek kapınızın havasını değiştirebilirsiniz.

3D animasyonlu kapı giydirme işlemi uygulanması nedeniyle kapılarınızda herhangi bir zarar gözükmez. Aksine hem güzel hem de estetik bir görüntü karşınıza çıkar. Bu yüzden kapı giydirme ürünlerini kullanarak kapılarınızı kaplayabilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Kapı giydirme yapacağınız kapı zemininin düz olması tercih edilir çünkü kapı giydirme işleminin düz ve pürüzsüz bir kapı zeminine uygulanması görüntü ve estetik açısından mükemmel bir uygulama olacaktır.

Kapı Giydirme Kullanım Alanları Nelerdir?

İlkokul kapı giydirme uygulaması genellikle eğitim ve öğretim amaçlı okullarda kullanılan bir yöntemdir. Edebiyat kapı giydirme uygulamalar sayesinde çocukların ilgisini çekmek ve onlara bir şeyler öğretmek için uygulamaların yapılması tercih edilmektedir. Farklı kategorilerde bilgiler içermesi nedeni ile görsel olarak çocukların hafızasına hitap etmesi nedeniyle bazı bilgilerin daha kolay bir şekilde öğrenilmesine ve akılda kalmasına yardımcı olmaktadır. Tekrar hatırlatmakta fayda var: Bu ürünlerin temizliği için sadece camsil ya da su ile nemlendirilen bir bez kullanılmalıdır. Ayrıca anaokulu kapı kapı giydirme ürünleri tercih edilirken kaliteli malzeme ve yüksek kaliteli dijital baskı ile üretilen ürünler tercih edilmelidir. Ayrıca üretim sırasında kullanılan malzemenin zarar vermeyen içerikte olmasına dikkat edilmelidir.

Kapı Giydirme İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eğer dilerseniz kişisel isteğe bağlı olarak bayrak kapı giydirme tasarımları firmamızdan talep edebilirsiniz. Böylece satın alacağınız üründen daha fazla memnun kalabilirsiniz. Kapı giydirme tasarımları tercih edilirken kullanılacak alana uygun tasarım ve renkler tercih edilmesi daha avantajlı bir kullanım sağlayacaktır. İdare kapı giydirme uygulamasını tercih ederek hem kapının mevcut yalıtım durumuna bozmadan hem de istenilen amaca uygun şekilde kapı giydirme folyosu yerleştirme işlemi yapılmalıdır. Kendinden yapıştırmalı olan kapı giydirme folyosu ekstra bir yapıştırıcı gerek duymadan uygulanma özelliğine sahiptir.

Kapı Giydirme Çeşitleri

Lise kapı giydirme çeşitleri pek çok farklı kategoride karşımıza çıkmaktadır. Bu kategorilerden birini seçerek kullanım amacınıza uygun bir şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca gelişen dijital baskı teknolojisi sayesinde kişiselleştirilebilir bir ürün olması nedeniyle kapı giydirme modellerinde birçok farklı kategori ile birlikte özgün tasarımlar yapılmaktadır. Böylece kişisel zevklerinize ve tercihlerinize göre bu ürünlerin hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Türk liderler kapı giydirme çeşitleri kullanım avantajı sağlayan fonksiyonel bir ürün olmakla birlikte tarzınızı yansıtan bir üründür. Kullanım amacınıza uygun çok sayıda kapı giydirme ürünlerine firmamız bünyesinde ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyerek zengin ürün çeşitliliği arasında satın alacağınız kapı giydirme ürününe karar verebilirsiniz.

Kapı Giydirmede Ölçü Nedir?

Standart olarak 100 cm eninde ve 200 cm boyunda üretilen kapı giydirme ürünleri, ölçü vermediğiniz durumlarda bu standart ölçü üzerinden üretilecektir. Kapınıza uygun bir kapı giydirme ürünü sipariş vermek istiyorsanız, kapınızın sağdan sola ve yukarıdan aşağıya ölçülerini alarak bize iletebilirsiniz. Böylece vermiş olduğunuz ölçülere uygun bir şekilde kapı giydirme görseli üretimi gerçekleşecektir.

Kapı giydirme İçin Aldığım Kapı Ölçülerini Nereye Yazmam Gerekiyor

Doğru bir şekilde işlemin uygulanması istediğiniz kapının ölçümünü yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödeme sayfasında sipariş ile alakalı notları yazabileceğiniz bölüme kapınızın ölçülerini girebilirsiniz. Siparişinizi verirken birebir aldığınız ölçüleri vermeniz sizin avantajınız olacaktır. Çünkü siparişlerinizin dijital baskıya verilmesinden önce esneme payı da hesaplanarak buna göre üretim işlemi gerçekleşecektir.

Kapı Giydirme Malzemesi Özellikleri Nedir

15 Temmuz kapı giydirme malzemeleri sudan ve nemden etkilenmeyen ürünler olup insan ve özellikle çocuk sağlığına zararı bulunmayan ürünlerdir. Bu amaçla 1. kalite PVC folyo kullanılarak üretilmektedir. Folyo üzerine yapılan dijital daskıda iç mekan baskı makineleri vasıtasıyla kapı giydirme görselleri basılmaktadır. Dilerseniz bu baskı üzerine laminasyon uygulanarak koruma jelatin işlemi yapılmaktadır. Kendinden yapışkanlı bir ürün olan kapı giydirme ürünleri uygulanacağı yüzeye başka herhangi bir yapıştırma malzemesi ihtiyacı olmadan uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bunun için arkasındaki kağıdı kaldırarak uygun yüzeye yapıştırabilirsiniz.

Kapı Giydirme Nereye ve Nasıl Uygulanır?

Osmanlı padişahları kapı giydirme uygulaması yapılırken indirme işleminin gerçekleştirileceği kapı yüzeyi düz olmalıdır. Oyuk, çıkıntı olmaması ve desen bulunmaması da gerekmektedir. Bu zemin temiz ve pürüzsüz hale getirildikten sonra kapı giydirme işlemi uygulanabilir. Kapı giydirme işlemi için uygun olan kapı türleri okul sınıf kapısı imam hatip kapı giydirmeleri ve hastane kapı giydirme cam kapı gibi kapı türleridir. Cilalı ve boyalı ahşap kapılar da kapı giydirme işlemi için uygundur.

Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00