İlkokul Kapı Giydirme Tasarımları - Kapı Giydirme

İlkokul Kapı Giydirme Modelleri

İlkokul kapı giydirme modellerimiz firmamızın internet sitesinde farklı modellerde ve renklerde satışa sunulmuştur. Firmamız olarak okullar dershaneler işyerleri ve hastaneler için kapı giydirme ürünleri tasarlıyoruz. Standart kapı giydirme ölçülerimiz 100 x 200 santimetre ölçülerindedir. Herhangi özel bir ölçü belirtilmemesi halinde firmanız kapı giydirme ürünü bu ölçülere göre hazırlar ve gönderir. 
 
Müşterilerimizin bizden talep etmesi halinde kapı giydirme modellerimizi kişiye özel tasarlayarak da üretmekteyiz. Standart kapı ölçülerinin dışında kalan ölçülerinizi firmamıza bildirerek istemiş olduğunuz ürünü talep edebilirsiniz. Firmamızın internet sitesinde yer alan kapı giydirme modellerimizi inceleyebilir ve güvenle sipariş oluşturabilirsiniz. 
 

Kapı Giydirme Ürünleri Hangi Malzemeden Üretilir? 

İlkokul kapı giydirme ürünlerinin üretiminde plastik malzeme kullanılır. Kapı giydirme ürünlerinin arka tarafları kendinden yapışkanlı olduğu için kapı yüzeyini kaplamak son derece kolaydır. Firmamız olarak üretimini yapmış olduğumuz tüm kapı giydirme ürünlerinde sağlıklı malzeme ve boya kullanırız. Kapı giydirme ürünlerimiz onaylı olup kalite sertifikalı ürünlerdir. 
 
Tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiş olan kapı giydirmelerimiz okullarda hastanelerde iş yerlerinde ve evlerde kullanıma uygundur. Firmamızda üretimi yapılan kapı giydirme ürünlerimiz folyo üzerine kaliteli dijital baskı desenler uygulanarak tasarlanmaktadır. Ürünlerimizi laminasyonlu ya da laminasyonsuz olarak satın alabilirsiniz. İnternet sitemizden kaliteli sağlıklı ve uzun ömürlü kapı giydirme ürünlerimizi güvenle sipariş etmeniz mümkün.
 

İlkokul Kapı Giydirme Modelleri Ve Fiyatları

Kapı giydirme modellerimizin fiyatları ürünün model özelliğini ve ebatlarına göre değişkenlik gösterebilir. Standart ölçülerde olan kapı giydirme ürünlerimiz tek fiyat üzerinden internet sitemizde satışa sunulmuştur. Firmamızdan alacak olduğunuz kapı giydirme ürünlerimiz ile okulların ve sınıfların kapıları rengarenk bir görünüm ile buluşur. 
 
Seçilecek olan kapı giydirme modelleri sayesinde okul kapıları çocuklar için eğitici ve öğretici bir alana dönüşür. Kapı giydirme ürünlerimiz tamamen sağlıklı malzemeden üretilmiş olup kesinlikle sağlığı tehdit etmez. Ayrıca bu ürünlerin temizliği de son derece kolaydır. Nemli bir bez kullanılarak kapı giydirme ürünlerine kolay bir şekilde temizlemeniz mümkün. 
 

Kapı Giydirme Nedir Ve Nasıl Yapılır? 

Kapı giydirme folyo malzemeden üretilmiş arkası yapışkanlı bir ürün ile kapı yüzeyinin kaplanması işlemine verilen isimdir. Kapı giydirmeler daha çok dershaneler okullar ve hastanelerde tercih edilen ürünlerdir. Fakat son zamanlarda kapı giydirme ürünleri işyerlerinde ve evlerde de oldukça talep gören ürünler arasında yer almıştır. 
 
Kapı giydirme ürünleri folyo malzemeden üretilmiştir ve arka kısımları kendinden yapışkanlıdır. Yapışkanlı olması sayesinde istenilen kapı yüzeyi kolay bir şekilde kaplanabilir. Firmamızın internet sitesinden hayalinizdeki kapı giydirme modelini tasarlayarak ölçüleri girmeniz yeterli olacaktır. Sizin için kaliteli dayanıklı ve uzun ömürlü kapı giydirme modellerini üretiyoruz. Talep etmiş olduğunuz siparişiniz en geç 3 iş günü içerisinde hazırlanarak kargo ile tarafınıza ulaştırılır.
 
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00