Osmanlı Padişahları Kapı Giydirme - Kapı Giydirme

Osmanlı Padişahları Temalı Kapı Giydirme Modelleri

Osmanlı Devleti bilindiği üzere, tüm dünya tarafından bilinen ve ismini duyurmuş olan bir devlettir. Saltanatı yüzyıllar boyu devam etmiştir. Devletin padişahları ve yaşam biçimi oldukça ilgi çeken ve merak edilen konular arasında yer alır. Özelikle okullarda tarih çok merak edilir. Öğrenciler için yapılacak şeylerden biri de deforme olmuş kapıların,  padişah resimleri ve bilgileri ile giydirmektir. 
 
Bu sayede hem görünüm olarak hem de bilgi açısından ilgi çekici kapılar oluşabilir. Kapı giydirme hesaplı bir işlemdir. Kapılarınızı yenilemek isterseniz tercih edebilirsiniz. Firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır. 
 

Osmanlı Padişahları Kapı Giydirme Nedir? Nasıl Yapılır? 

Osmanlı padişahları kapı giydirme işlemi, folyo ile yapılır. Folyonun üzerine dijital baskı uygulanır. Arka kısım da yapışma özelliği olduğu için de herhangi bir düz zemine, rahatlıkla uygulanabilir. Hem kullanışlı hem de uygulaması, pratiktir. Fiyatlar genel olarak standart kapı boyutu baz alınarak, belirlenir. Sipariş vermeden önce, mutlaka kendi yaptırmak istediğiniz kapınızın ölçülerini firmaya belirtmeniz gerekir. Kapı giydirme işlemi oldukça basittir. Öncelikle yaptıracağınız kapı sayısı, kapının nasıl bir sorunu olduğu gibi detaylar firma ile paylaşılır. 
 
Ayrıca ev için ya da okul için mi yapılıyorsa mutlaka bilgi verilir. Baskılar ortam ile alakalı olmalıdır. Sitemizde tüm modelleri yakından inceleyebilirsiniz. Size uygun olanları sipariş verebilir, destek alarak uygulayabilirsiniz. Kısa ve ekonomik fiyatlıdır. Bu sayede eski kapılarınızdan da kurtulabilirsiniz. İstediğiniz Osmanlı padişahı, otobiyografisi ile birlikte kapılara giydirilir. Bu sayede hem görünüm olarak ilgi çeker, hem de insanların okuması açısından bilgi verici olur. 
 

Osmanlı Padişahları Kapı Giydirme Fiyatları Nasıldır? 

Kapı giydirme işlemi için hizmet almak istiyorsanız, en önemli noktalardan biri de fiyat konusudur. Kapı giydirmeler iki şekilde yapılır. Korumalı ve korumasızdır. Diğer bir ismi ile laminasyonlu ya da laminasyonsuzdur. Laminasyonlu olanlar fiyat bakımından daha pahalıdır. Daha dayanıklı ve korumalıdır. Bu yüzden daha çok tercih edilir. 
 
Özellikle okul ve hastane gibi ortamlarda sık sık temizlik yapılır. Zamanla suya ve deterjana bağlı olarak, bazı deformeler görülebilir. Laminasyonlu yaptırmak bu yüzden çok önemlidir. Beyazlama ve eskime sorununu ortadan kaldırır. Ayrıca kapının kullanım ömrü de uzar. Bunun kararını müşteri kendisi verecektir. Herkes bütçesine uygun olan seçeneği tercih edebilir. Fiyat alınırken, bu konuya dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca toplu yapılan kapılar daha ekonomiktir. 
 
Her kapı için ve model için olan fiyatları, siteden görebilirsiniz. Fiyatlar hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Modellerin kalitesi ve fiyatı değişebilir. Eğer kapılarınız da delinme, çizik, kırık gibi problemler varsa,  siz de kapı giydirme hizmeti alabilirsiniz. Hem pratik hem de ekonomiktir. Kapıları tamir ettirmekten daha çok tercih edilir. Estetik bir görünüm de sağladığı için son yıllarda favori bir uygulamadır.
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00