Bilim Adamı Kapı Giydirme - Kapı Giydirme

Bilim Adamı Kapı Giydirme Modelleri

Bilim insanı kapı giydirme hizmetini firmamızdan almanız mümkündür. Okulların sınıf kapıları için yapmış olduğunuz kapı giydirme hizmetlerimizi internet sitemizde ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Kapı giydirme ölçülerimiz standart olarak 100 x 200 cm.dir. Özel bir ölçü belirtilmemesi durumunda ürünler bu ölçülere göre hazırlanır ve gönderilir. 
 
Kapı giydirme modelleri istenilen ölçüye göre tekrar düzenlenebilir. Standart ölçülerin dışındaki kapı giydirme modelleri için internet sitemizde yer alan kapınızın ölçüsünü girin bölümüne kapı ölçülerini girmeniz gereklidir. Bu bölümde kapıların yüzeyini kaplayarak kendi hayalinizdeki tasarımlarla renklendirmeniz mümkündür. Firmamız ile irtibat kurarak giydirme hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz
 

Kapı Giydirmeler Hangi Malzemeler Kullanılarak Yapılır? 

Bilim insanı kapı giydirme ürünleri plastik malzemeden üretilmiş olup kendinden yapışkanlıdır. Firmamız olarak üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin hiçbirinde Çin malı boya kullanmayız. Ürünlerimizin hepsi kalite sertifikasına sahip olan ev okul ve sağlık merkezi gibi çevrelerde kullanıma elverişli ürünlerdir. Kapı giydirme ürünlerimiz folyo üzerine kaliteli dijital baskı şeklindedir. 
 
Kapı giydirme ürünlerini laminasyonsuz ya da laminasyonlu bir şekilde satın almanız mümkündür. Laminasyon folyo yüzeyin ince ve şeffaf PVC malzeme ile kaplanması işlemidir. Böylece kapı giydirmelerin ömürleri daha uzun olur.  Firmamız olarak sizlere en kaliteli sağlıklı ve uzun ömürlü kapı giydirme ürünlerinin satışını yapıyoruz. 
 

Bilim İnsanı Kapı Giydirme Modelleri 

Firmamızın ürün kataloğundan seçecek olduğunuz özgün tasarımlı kapı giydirme ürünleri ile sınıf kapıları renkleniyor. Bilim adamı kapı giydirme modellerimiz ile sınıf kapıları çocuklar için eğitim ve öğrenim alanı haline geliyor. Kapı giydirme ürünlerimiz kaliteli ve sağlıklı boyalar kullanılarak üretilir. Seçecek olduğunuz kapı giydirme modellerimiz ile okulların ve sınıfların kapıları cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşuyor. 
 
Firmamızda kişiye özel ve istenilen ölçüye göre de kapı giydirme ürünleri üretilmektedir. Firmamızın internet adresinden verecek olduğunuz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilerek size ulaştırılması sağlanır. Firmanıza internet adresimizden ya da telefon numaralarımız ile ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve sipariş talebinde bulunabilirsiniz. 
 

Kapı Giydirme Nedir Ve Nasıl Yapılır? 

Kapı yüzeyinin folyo ismi verilen malzeme ile kaplanması işlemine kapı giydirme adı verilir. Günümüzde daha çok dijital baskı işleri için kullanılan folyo malzeme PVC türünde ve arkası yapışkanlı bir baskı malzemesidir. Daha basit bir dille anlatılacak olursan sticker gibi düşünülebilir. Sakat sticker kadar ince değil daha dayanıklı ve kalın bir malzemedir. 
 
Kapı giydirme işlemi daha çok okullar ve dershanelerde kullanılmakla birlikte evlerde ve iş yerlerinde de kullanılıyor. Ayrıca kapı giydirmeler hastaneler tarafından da tercih ediliyor. Firmamızın İnternet adresinde ihtiyacınıza uygun olan kapı giydirmeyi tasarlayarak bize gönderebilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz ürünler kargo ile en geç 3 iş günü içerisinde size ulaşır.
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00