Edebiyat Kapı Giydirme - Kapı Giydirme

Edebiyat Temalı Kapı Giydirme Modelleri

Edebiyat kapı giydirme talebinizi firmamızın internet adresinden oluşturabilirsiniz. Firmamızın okulların ve dershanelerin sınıf kapıları için yapmış olduğu kapı giydirme hizmetlerini internet sitemizde ayrıntılı bir şekilde görmeniz mümkün. Firmamızın kullanmış olduğu kapı giydirme ölçüleri standart olarak 100 x 200 cm. ölçülerindedir. Özel bir ölçü belirtilmemesi halinde talep edilen ürünler bu ölçülere göre hazırlanarak gönderilir. 
 
Firmamız olarak üretimini ve satışını yapmış olduğumuz kapı giydirme modellerimizi müşterilerimizin talep etmiş olduğu ölçüye göre tekrar düzenliyoruz. Kapı ölçüleriniz standart ölçülerin dışında ise  bu ölçüleri bize bildirmeniz yeterlidir. Talep etmiş olduğunuz ölçülere göre kapı giydirme ürününüzü hazırlıyor ve tarafınıza 3 iş günü içerisinde gönderimini yapıyoruz. 
 

Kapı Giydirme Ürünleri Hangi Malzemeden Üretilir? 

 
Edebiyat kapı giydirme ürünleri plastik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu ürünler kendinden yapışkanlıdır. Firmamızın üretimini ve satışını yapmış olduğu kapı giydirme ürünlerinin hiçbirinde asla Çin malı boya kullanılmaz. Kapı giydirme ürünlerimizin hepsi kaliteli sertifikasına sahip ürünlerdir. 
TSE kalite onaylı olan bu ürünler okul dershane ve hastane gibi yerlerde kullanıma elverişlidir. Kapı giydirme ürünlerimiz folyo üzerine dijital baskı şeklinde kaliteli üretiliyor. Bu ürünlere laminasyonsyz ya da laminasyonlu olarak sipariş etmeniz mümkün. Folyo yüzeyin şeffaf ince PVC malzeme ile kaplanması işlemine laminasyon adı verilir. Firmamızdan kaliteli sağlıklı ve uzun ömürlü kapı giydirme ürünlerinin sipariş talebini güvenli oluşturabilirsiniz.
 

Edebiyat Kapı Giydirme Modelleri

Firmamızın internet adresinde yer alan ürün kataloğundan seçeceğiniz özgün tasarımlı kapı giydirmeleri ile okul ve dershane kapıları renkleniyor. Edebiyat kapı giydirme modelleri ile sınıf kapıları öğrenciler için bir eğitim ve öğrenim alanı haline gelir. Firmamız olarak kapı giydirme ürünlerimizde sağlıklı ve kaliteli boyalar kullanarak üretim yaparız. 
 
Firmamızdan seçeceğiniz kapı giydirme modellerimiz sayesinde okulların ve sınıfların kapıları rengarenk bir görünüme kavuşur. Firmamızda müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel ölçüye göre kapı giydirme ürünleri üretilir. Firmamızın internet adresinden bize ulaşarak ayrıntılı bilgiye sahip olabilir ve kapı giydirme ürünlerini sipariş edebilirsiniz. 
 

Kapı Giydirme Nedir, Nasıl Yapılır?

Okul sınıf ya da dershane kapılarının yüzeyinin folyo ile kaplanması işlemine kapı giydirme denilir. Kapı giydirme daha çok okullarda ve dershanelerde tercih ediliyor. Ancak son zamanlarda işyerleri ve hastanelerinde tercihi haline gelmiş durumda. Daha çok dijital baskı işleri için kullanılan folyo malzemeden üretilen kapı giydirmelerin arka kısmı kendinden yapışkanlıdır. 
 
Firmamızın internet sitesine girerek istemiş olduğunuz ölçüleri belirtmeniz kapı giydirmeyi tasarlamanız yeterlidir. Firmamız sizin belirtmiş olduğunuz kapı ölçüleri ve istemiş olduğunuz modele göre kapı giydirme üretimini yapar ve en geç 3 iş günü içerisinde size ulaştırılırmasını sağlarız. Firmamızın internet sitesinden sağlam kaliteli ve uzun ömürlü kapı giydirme ürünlerini güvenle sipariş edebilirsiniz. 
 
Whatsapp destek hattı 0552 852 72 00